К’д новосаѓанин земе да пере авто биде хит на интернет (видео)

loading...

Ендно малце необично прање на авто од Нови Сад бидна хит на интернет, пошто дечко решија да га испере и од унутра.

/ #NSulice /Dubinsko pranje automobila 🙂

Geplaatst door NSU-Uživo sa novosadskih ulica op zondag 7 mei 2017


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments