К’д нема паре за одмор, намачкај се с’с јогурт и мисли дека си на плажу (видео)

loading...

Овија деца су најдобри за родители. Не тражив одмор, земев си јогурт и се мачкав пошто мислив дека е тој крема за сунчање и замислуев дека су негде на плажу. Покажете им га на ваши деца к’д ќе ви спомнев дека треба да им платите одмор и очи ќе ви истерав.

Little Kids Think Yogurt Is Suncream

These little lads thought yogurt was suncream and their mum was NOT happy ??

Geplaatst door UNILAD op vrijdag 23 juni 2017


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments