13.12.2017 03:28

К’д налетиш на земљака, па још и претседател (видео)


Србин, иначе камионџија на кратко га блокираја сообраќај на плоштад у Париз, за да се поздрави ни мање ни више с’с своега човека, земљак, а замислете и још претседател на Србију, Александар Вучиќ.

Надамо се дека нема после овој да истетовира његов лик и да напише дека ќе биде с’с њега до гроб.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments