31.01.2018 22:03

К’д мајстор наопако га монтира прозор, али ХИТ е његово објаснување (видео)


На газду не му е јасно зашто ручка за отварање прозор е од надвор, али мајстор и за тој има објаснување.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments