31.01.2018 00:04

К’д кумановац дознае дека ќерка му Тамара има дечка (фото)


На социјални мреже овија д’нови хит су скриншотови од преписку меѓу татка и ќерку. Татко итар бија малко па решија да гу тестира ќеку му дали има дечка.

Номрално, кумановска работа, место да прашаш и она да негира најдеш оргиналан начин како да гу дознаеш истину.

Надамо се дека Тамара не е изела ќутек.

 

 

(мотика)

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments