04.02.2018 16:34

К’д куче не е превише расположено за селфи (видео)


Значи не га гњави куче ако не се осеќа фотогенично.

За малце девојкава ќе останеше без лице, пошто га наљути куче кое нејќеше с’с њума да прави селфи.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments