13.01.2017 09:24

К’д искочиш у штикле на лед, па ти се смее цел свет (видео)

loading...

Тежак е овј женски живот, увек да изгледаш убаво, увек да носиш штикле, да се натапираш до непрепознатљивост. Амаа дојде зима па носење штикле малце е отежнато. Додуше како за кога. Еве пример овај девојка не ги оставља штикле макар се лизгала по лед цел д’н.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments