10.01.2017 13:12

К’д га забравиш авто на -34 степена (фото)

loading...

Овај слика од авто прекриено с’с лед сведочи како изгледа зима у Европу овија д’нови. Доваѓа од Чешку куде температуре се спуштисва и до -34,6 степена, а како изгледа к’д га забравиш авто на такву температуру ќе ви покаже слика.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments