11.01.2017 11:34

К’д електронско цигаре ќе се претвори у петарду (видео)

loading...

У последњо време све почести су сличаи негде да прочитате дека експлодирало електронско цигаре, а еве и случај у кој може да видите како изгледа к’д електронско цигаре ќе се претвори у петарду.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments