18.04.2017 04:04

К’д домаќица уместо да се покаже пред гости, она гу оплеска работу за сви паре (видео)

loading...

Пројде си и Велигден, али пред празник нормално свака домаќица жена правеше торте или некои такви работе. Меѓутим не на сваку спремање ву иде од руке, ако не веруете пратете у наставак.

 

 

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments