29.06.2017 01:44

К’д дете ќе те поруга у продавницу (видео)

loading...

Ако мислите дека деца к’д попораснев малце нема да ве ругав, варате се. Они иако не су свесни, ипак тој ќе га направив и ќе ве доведев у такву ситуацију, а еве и една таква дешавка.

Успеја да гу испровоцира мајку му док она купуеше ед’н производ.

Знам дека ти треба. Знам дека тој ед’н пут га имаш користено, виде те. Ти га ставља на дупе. Беше тој одамна, пред пуно д’нови, у нашу стару куќу. Али ја те виде. И, с’га треба ли ти или не? – вика детенце.

Да потонеш.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments