24.09.2017 15:39

Како се отвара лименка пиво к’д си много жедан? (видео)


Ако мислесте дека жене су нежни суштества и дека они треба да работив по дома и да готвив, изигравав чистачке, тој значи дека сте од некое поодамнешно време.

Овија дан’шњи девојке ич не су по тј спорт, они пиев, а к’д су много жедни имав финту како да гу отворив лименку пиво док трепнеш.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments