06.08.2017 12:29

Како да не ти га собере паук авто док си на утакмицу? (фото)

loading...

Овој е доста интересна ствар у пресрет а Супер Куп што ќе се одржи у Скопје, ако не можете да платите паркинг или сте паркирани куде не треба, ставете си овакву поруку, ваљда некој ќе се смилуе.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments