03.12.2017 15:31

Кафе за носење – eдинствено во Кафе Селект


Немате време да седнете да се напиете утринско или пладневно кафе? Кафе Селект има решение за вашиот проблем. Од сега единствено во градот, највкусното кафе ќе можете да си го понесете со вас.

 

 

Кафе за носење е најновата понуда на Кафе Селект во која можете да уживате во зимските денови каде и да сте.

Можете да ги пронајдете на улица „Кирил и Методиј“ односно спроти кумановскиот театар.

 

 

Имаат и одлични пакети со кафе и минерална вода за 40 денари и кафе и сок од портокал за 60 денари. Но, тоа не е се, имаат и низа алкохолни пијалоци, а се што треба да направите е да ги посетите и да се уверите самите во квалитетот на нивната услуга.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments