12.12.2017 22:07

Кафе Селект – чекор пред сите останати!


Новиот угостителски објект во Куманово Кафе Селект е чекор пред сите останати, но дали знаете зошто?

Освен што ќе треба самите да ги посетите и да дознаете, ќе ви откриеме дел од одговорот. Го имаат најевтиното кафе во градот. Да, кај нив кафе и минерална вода чинат 40 денари, а кафе и сок од портокал 60 денари. Но, тоа не е се. Само во Кафе Селект можете да наминете и да си земете кафе за носење. Одлична понуда за зимските денови, вашиот омилен пијалок понесете го со вас.

 

 

За останатите детали посетете ги и самите. Се наоѓаат на одлична локација, веднаш спроти кумановскиот театар на улицата „Кирил и Методиј“. Имаат одлични промотивни пакети за кафе шема, а нудат и голем избор на алкохолни пијалоци.

 

 

Можете слободно да ги следите на социјалните мрежи, Facebook и Instagram и бидете секогаш во тек со настаните и нивните понуди.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments