29.08.2017 01:55

Ја изневерил, па му се одмаздила таму каде најмногу го боли (фото)


Една лута сопруга, девојка или можеби љубовница го декорирала автомобилот на својата посилна половина. Би можело да се каже дека она што овој маж го затекнал на своето возило е кошмарот за секој маж.

На убавиот црн автомобил стоела порака „ку*во машка“ испишана со жолт спреј преку целата десна страна од возилото.

За многу кратко време фотографијата стана хит на социјалните мрежи и собра илјадници лајкови.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments