06.01.2018 08:52

Ивона Јовановиќ вечерва настапува во „Ѕвездите на гранд“


Ивона Јовановиќ од Куманово вечерва ќе настапи во емисијата „Ѕвездите на гранд“ која можете да ја следите на Канал 5 телевизија со почеток во 19:30 часот или на Прва српска телевизија со почеток во 21:00.

Ивона веќе се има претставувано на оваа музичко натпреварување, каде ги покажа своите извонредни музички способности.

 

 

Особено и е драго што годинава повторно ја има можноста да се бори да стане ѕвезда на оваа музичко шоу, а ние и посакуваме среќа.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments