07.01.2018 14:11

Ивона го крена на нозе студиото на „Ѕвездите на Гранд“ (видео)


Ивона Јовановиќ од Куманово вчеравечер се претстави во првиот круг од „Ѕвездите на Гранд“. Испеа феноменално, ја крена публиката на нозе и ги освои сите можни гласови на жирито.

Со своите извонредни вокални способности сите ги остави без зборови, па без коментар со овации од публиката дирекгно заминува во вториот круг од натпреварувањето.

Доколку го пропуштивте нејзиниот настап погледнете го подолу:


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments