19.11.2017 23:39

Имаа секс на балконот, сите гледаа и аплаудираа (видео)


По интернет кружи снимка од вљубен пар од Аргентина кој не можел да ги контролира страстите, туку имале секс на балконот во центарот на Буенос Аирес.

Минувачите ги бодреле љубовниците, а снимката од нивниот однос кружи по интернетот.

Иако на почетокот изгледа како на госпоѓицата да и е непријатно, бргу се опушти и препушти на страстите.

По невидениот перформанс за публиката, парот се повлече внатре, а од публиката доби громогласен аплауз.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments