Голите фотографии на Божана Вујиновиќ оставаат без здив (фото 18+)

По снимањето на новиот филм за Џејмс Бонд 007, атрактивната Плејбој зајачица, Божана Вујиновиќ објави фотографии на кои е целосно гола. Фотографиите не с еза модните агенции, освен што таа е љубител на фото моделингот и сите високобуџетни фоторафии што ги направила и придонеле огромен број следбеници на социјалните мрежи благодарение на нејзината совршена фигура. … Continue reading Голите фотографии на Божана Вујиновиќ оставаат без здив (фото 18+)