27.06.2015 14:28

Големиот пенис порача: Никаде без кондом (+18 видео)


Интересна рекламна кампања ни доаѓа од Норвешка, каде смисолот за хумор, а воедно и секс – слободата го достигнува својот максимум, кога се во прашање еднополови  бракови и секс афери.

Престорен во голем пенис, момче од оди од една до група група на луѓе, и со симболична ејакулација се обидува да ја зголеми свеста за користење и носење кондом секаде, и во секоја прилика.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments