13.01.2017 10:43

Глумесва жестоки момци па се појави бивши боксер (видео)

loading...

Двоица дечки свакодневно ги малтретирале граѓани што живив у близину, ама у едн момент несреќно налетеле на бившога боксера кој им очита лекцију.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments