09.01.2017 18:50

Гафови од снимање на емисију „Нема љутиш“ (видео)

loading...

Хумористична емисија „Нема љутиш“ кој иде на кумановски језик ги објави свои гафови од снимања, па погледнете и насмејте се.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments