Гаф што га тресе регион: Тој не су роботи, тој су пехари (видео)

loading...

Ако од сабајле никој не ви га улепша д’н и не се насмејасте убаво еве шанса. Водитељка се малце збуни пошто тој не су роботи него пехари што ги дечки совоиле од натпревар.

Pa kakav brain damage.

Geplaatst door Darko Mijušković op dinsdag 9 mei 2017


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments