10.01.2017 21:17

Еве што се деси к’д расипете врелу воду на -30 степена (видео)

loading...

Босанац одлучија да направи интересан експеримент на температуру од -30 степена. Он земаја шерпу врелу воду и гу изнесеја на пољану у снег. Застана и гу расипа, а што се дешава у момент на расипување погледнете сами.

Можете да пробате дали функционира и да ни пратите ваше видео, само пазете да не се попарите.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments