18.09.2016 21:41

Ѕирнете зад сцената на филмовите за возрасни (видео)

loading...

Кој работи, тој греши, па така и актерите и актерките кои „напорно“ работат на филмовите за возрасни прават грешки. Сите сакате да гледате интересни грешки од сетовите на некој филм, но веројатно не сте гледале какви грешки прават овие „филмски јунаци“.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments