31.07.2017 08:19

Две жени завршиле во болница со искршени коски по секс во тројка

loading...

Две жени во германското гратче Бад Брајсиг завршија во болница со скршеници поради нивниот егзибиционизам. Имено, имале секс во тројка на балконот, но одеднаш се тргнало наопаку.

Имено, едната жена паднала од балконот токму во моментите додека доживувала оргазам, па го скршила стопалото и ногата паѓајќи. Нејзината пријателка гола се стрчала да ѝ помогне, но се сопнала по скалите и си ја скршила едната рака и го повредила вратот.

Мажот кој учествувал во тројката морал детално да ѝ раскажува на екипата на брзата помош што се случило, опишувајќи ја секс позата што ја изведувал со пријателките на балконот.

Полицијата не покрена никаква истрага затворајќи го настанот како несреќен случај.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments