26.10.2017 22:27

Две девојки снимаат порно филм среде бел ден пред шокираните минувачи и деца (видео)


Вистински шок доживеале граѓаните на Севиља кога вчера присуствувале на снимање на порно филм на градскиот плоштад.

Иако плоштадот бил преполн со луѓе, девојките без многу срам тргнале со својата лезбо акција, но не им прчеле ниту децата кои се играле во близина.

Што открива за вас омилениот порнографски жанр?

Девојките на плоштадот пристигнале со кочија, а по врелите сцени пред собраните луѓе, одлучиле една сцена да снимат и во кочијата.

Шокираните минувачи и туристи во чудо гледале што се случува, девојките и покрај сето тоа го снимиле замисленото, а некој повикал полиција дури откако заминале во непознат правец.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments