15.11.2017 01:25

ДРАМАТИЧНА СНИМКА: Гром удира во авион неколку моменти по полетувањето (видео)


Во авион на компанијата „KLM“ при полетувањето ударил гром, а снимката од оваа нималку пријатна појава е вирална на социјалните мрежи.

Инцидентот се случил на аеродромот Шипхол во Амстердам.

СНИМКА КОЈА ПРЕДИЗВИКА ПАНИКА: Гром удри во река и направи вистински ХАОС (видео)

Сите патници и екипажот на „Боинг 777“ останале неповредени.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments