20.04.2017 20:51

ДОКАЖАНО: Паровите најмногу ги возбудува секс на ова место

loading...

Многу парови бараат начини да го зачинат својот сексуален живот, а според онлајн истражувањето, повеќето парови посебно ги возбудува сексот на јавно место. 

Најмногу парови, 16 отсто, одлучиле да испробаат секс во парк, покажува истражувањето во кое учествувале 2.000 испитаници.

По паркот најпривлечно место за секс е плажата кои испробале 13 отсто од испитаниците.

На листата првлечни јавни места за секс се најдоа и јавните гаражи, но и јавниот тоалет, а помал број на акетираните се впуштиле во секс на работа, во кабина за преслушкување, во јавен базен, на паланинарење или во кино.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments