13.02.2018 23:42

Дали е ова најубавото момче на социјалните мрежи? (ФОТО+ВИДЕО)


Едно русокосо момче привлече големо внимание на социјалните мрежи.

Colton!! ??

A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on

На Инстаграм профилот кој го води неговата мајка може да се видат бројни фотографии, на кои таа сакала да го овековечи секој чекор на своето синче.

Smiles!! ???

A post shared by Colton✨Austin✨Parker✨Camryn (@sopo.snaps) on

Оваа дете го освои светот преку ноќ, а сите на социјалната мрежа зборуваат за тоа колку тој е убав и додека само седи и гледа телевизија.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments