04.02.2018 16:40

Дали е ова најглупавиот криминалец на сите времиња? (ВИДЕО)


Изгледа дека овој криминалец баш и не бил премногу инвентивен во својата намера да избега, па освен што им ја олеснил работата на полицајците од една страна, им ја отежнал од друга, затоа што морале да го извадат од вратите на кои претходно се заглавил.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments