20.04.2017 13:54

Црногорски тренинг за топење калорие (видео)

loading...

Буцкаст Кинез е у прашање, не е Црногорац, ама тој му дојде на исто. Овој видео нека ви биде пример како да вежбате ако НЕ сакате да ослабнете.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments