19.05.2017 00:28

Чуварка во затвор се вљубила во затвореник, но за тоа ќе се кае цел живот

loading...

Кија Андрусјак, која има 25 години се впуштила во афера со затвореник.

Додека во Манчестер работела како затворски чувар, Кија шест месеци била во врска со осуден убиец. Откриена е кога се дознало дека ги криумчари своите голи фотографии и чоколада.

Приказна за Луј и Сесилија и една безусловна љубов (видео)

Шон Бојлд е убиецот кој ја завел, така што и се насмевнал во кантината. Таа дошла во контакт со неговото семејство, преку кое разменувале подароци, кога и да биле во можност.

Боклд бил осуден поради тоа што со нож избол малолетна студентка по голема кавга.

ЌЕ СЕ ИЗНЕНАДИТЕ: Што им е најважно на жените кај мажот?

За време на тајната романса зад решетки апрот разменил над 600 пораки преку мобилен телефон што на затворениците не им е дозволено да поседуваат, а Шон наводно ставал фотографии и на социјалната мрежа „Фејсбук“.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments