22.12.2017 11:21

Човекот со најголем пенис во светот доби инвалидска пензија (фото+видео)


Човекот со најголемиот пенис во светот доби инвалидска пензија, затоа што поради големината на својот полов орган не може да носи работничка униформа или да клекнува на колена.

Како пишува „Дејли мејл“, Роберто Кабрера (54) од Мексико е регистриран како инвалид поради пенис од скоро половина метар. Тој должината од 48 сантиметри успеал да ја постигне со помош на тегови.

 

– Не можам да трчам, па поголемиот дел од компаниите имаат лошо мислење за мене. Велат дека ќе ме викаат, но тоа никогаш не го прават. познат сум поради најголемиот пенис во светот. Задоволен сум, знам дека никој нема големина како мојата, рекол Кабрера.

Лекарите го советувале да оди на операција и да го намали пенисот, за да има нормален сексуален живот и потомство.

 

– Тој со задоволство би имал поголем пенис од останатите луѓе во светот. Во латинската култура оној кој има најголем пенис е поголем мачо. Тоа е нешто што го прави поинаков од останатите и посебем, рекол др. Хесус Давид Салаза.

Поради величината на својот орган Кабрера има бројни здравствени проблеми, вклучувајќи чести инфекции на уринарниот тракт. Никако не може да спие на стомак и има посебна перница на која го става пенисот за да избегне непријатности во текот на ноќта.

Додека живеел во САД се обидувал да има секс два пати, но првата жена избегала кога видела со што има работа, додека втората морала да престане, затоа што било премногу болно.

Потемната страна на неговиот престој во Америка вклучува обвинение за кривично дело покажување полов орган пред малолетни девојчиња, поради што во 2001 година морал да ги напушти САД.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments