27.02.2018 01:05

Четворица Босанци у борбу с’с 80 сантима снег: Кој ќе победи? (ВИДЕО)


Дека и невреме може да предизвика лавину смејање покажуе овој видео прикачено на социјални мреже, а направено у Босну и Херцеговину.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments