20.04.2017 20:40

Четири пози најдобри за секс во автомобил

loading...

Ако мисионерската поза во креветот ви е здосадена, разгорете го огнот со секс игрите во својот автомобил, секако на места на кои нема да имате публика, освен ако тоа не ве пали.

Испорбајте ги следните четири идеи и уживајте.

  1. Поза 69 на задното седиште

Позата 69 е најдобра затоа што двајцата можете паралелно да уживате, но внимавајте, некои мажи таа поза толку ги возбудува што можат премногу брзо да ејакулираат, па „секс експертите“ предлагаат тој да започне да ве задоволува пред и вие да почнете да го задоволувате него.

2. Секс на хауба

Зошто воопшто да се туркате во автомобилот ако надвор е убаво и топло време. Потпрете го задникот на работ на хаубата или окренете се со лицето кон неа и наведнете се. По сексот можете да уживате во пикник под отворено небо.

3. Поза „воздушни перничиња“

Тој седи на совозачкото седиште, а вие сте му во скутот. Главата турнете му ја кон вашите гради и пуштете го да се поигра со нив, пред да кренете во вистинска акција.

4. Предигра без пентерација

„Главното јадење“ сочувајте го за подоцна, дома, а во автомобилот започнете предигра која ќе вклчува орален секс и гледање како партнерот мастурбира, но без прентерација, колку и да сте напалени. Верувајте, нема да можете да го дочекате лифтот до вашиот кат. Всушност и не морате. Дали некогаш сте има односи во лифт?


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments