12.01.2017 09:39

Цел Балкан им се смее на овија хулигани од Нови Сад (видео)

loading...

Нова година само што дојде а веќ имамо изгледа хулигани што ќе улегнев у трку глупаци на годину. Работи се за двоица хуигани од Нови Сад, што кршив домофон на зграду.

Прво га истегљисва домофон и искршисва, па се вратисва да гу довршив работу. Али они се вратисва и по трет пут затој што им текнало дека можда има камера што ги е снимила. Нормално дека има, они пробасва да гу скршив камеру с’с тој што останало од домафон, ама некако не им успеја и њини лица су снимени и с’га им се смее цел Балкан.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments