19.05.2017 00:35

Ама он само сакаше да се фотне (видео)

loading...

План за фоткање до џип покрај океан, брзо пропадна у воду, ама буквално.

Муж од Њу Џерси најде се у проблем с’с свој „Ланд Ровер“ у покушај за фоткање, али све е у стрплење, повлече се вода извадисва га џипче. и с’г не само слику и видео снимку има, ја гу ја подоле.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments