29.11.2017 01:49

Ако ти испаднев врата на автобус, замениш ги с’с улазни од дома (фото)


Шофер „инжињер“ од Бугарију може да постигне невероватан успех с’с своју креативност. Испаднале врата од автобус, ама тој за њега не е нешто проблем, пошто си ставија улазни ПВЦ врата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments