28.04.2017 22:29

5 секс пози во кои оралниот секс е поудобен (18+)


Повеќето дами едноставно не се чувствуваат пријатно кога треба да даваат орален секс, но да бидеме искрени тоа е една работа која мажите ја обожаваат.

Па, следен пат, ако сакате да го изненадите партнерот со возбудлив орален секс, слободно пробајте ги следниве пози.

Не само што партнерот ќе биде задоволен, туку и вие ќе најдете удобни пози кои ви одговараат:

1.

5-udobni-seks-pozi-za-oralno-zadovoluvanje-na-partnerot-1.jpg

2.

5-udobni-seks-pozi-za-oralno-zadovoluvanje-na-partnerot-2.jpg

3.

5-udobni-seks-pozi-za-oralno-zadovoluvanje-na-partnerot-3.jpg

4.

5-udobni-seks-pozi-za-oralno-zadovoluvanje-na-partnerot-4.jpg

5.

5-udobni-seks-pozi-za-oralno-zadovoluvanje-na-partnerot-5.jpg

(crnobelo.com)

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments